Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem jó a rajztáblám?

Miért nem jó a rajztáblám?

Figyelt kérdés

Nem is olyan régen, 1-2 hónapja talán szülinapomra kaptam egy: Wacom intuos draw - digitális táblát


A gondom az, hogy folyton játszadozik a szerkenytű. XD

ez a két váltakozás van:


1.féle - (jó)

Érzékeli a nyomás érzékelést, lassan és szépen lehet vonalakat húzni. Tehát jó rajta a nyomásérzékelő minden remekül működik


2.féle - (rossz)

nem érzékeli a nyomást, nem lehet lassú vonalakat.. tehát olyankor úgy néz ki mintha egérrel csináltam volna


miért megy át a másodikba ilyenkor? Túl sokat használtam?


egyépként paint tool saival rajzolok :) Válaszaitok előre megköszönném



2016. febr. 12. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem ugyan nem Intuos van, de aránylag hasonlóak lehetnek. :)

Valószínűleg elállítod a használati módot - lehet valamelyik gyorsgombra beállítottad vagy ilyesmi. Van ugyanis pen mód és egér mód, leírás alapján én erre tippelek.

Ha nem oldja meg, akkor érdemes lenne újrarakni az illesztőprogramot, az szokott még néha vacakolni.

2016. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. febr. 12. 19:01
 3/3 anonim válasza:
Én photoshopot használok, és akkor működik csak a nyomásérzékelő, ha bekapcsolom a programon belül.
2016. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!