Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy akkor egyetemre menek mérnőkinfóra és kellene egy laptop amit tudok vinni. De nem mozgok a laptopok világában ezért egy kis segítség kéne. Nagyon max 150e amit rátudok szánni. Nincsenek nagy igényeim csak menjen rajta a programok amikre szükségem lehet.

2016. febr. 12. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is nemsokára készülök laptopot venni hasonló árban.

Amit kinéztem: Acer Aspire E5-572G-339Q

Ennyi pénzért szerintem ez a legjobb, ennél jobbat nem találtam. Az egyetlen bibi az operációs rendszere: sok helyen Linux-szal árusítják, viszont az Acer Shop-ban és a MySoft-nál is rendszer nélkül, így egyből mehet rá akármelyik Windows-verzió. Illetve a MySoft-nál opcióként raknak rá Windows-t, de úgy már sajnos elég drága.

Szóval a rendszer telepítését utólag kell megoldani, de hardveresen ennél jobbat nem kapsz a pénzedért.

Előzetesen olvastam róla felhasználói véleményeket, és tapasztalatból is mindenki dícsérte.

2016. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!