Milyen LapTopot vegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy az i5-ös proci mennyire gyors?

Milyen márkájút vegyek?

Kb. 100.000-120.000 körül milyet tudtok ajánlani?

Tehát ami i5 vagy i7-es proci, jó gyors, a játékok jól fussanak (pl: League of Legends :D) (Kb 100 Fps), 4-6 GB RAM, Jó processzor ugye...

Tehát hasonló laptopot tudtok mondani, linket küldeni?



2015. dec. 17. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát régen néztem a laptop árakat, de hogy 120-ért nem fogsz kapni 6 gb-os min i5-ös procis gépet abban 100%-ig biztos vagyok!

A laptop nem játékra való! Nincs neki megfelelő hűtése ezért felmelegedik az alaplap aztán egyszer nem tudom majd bekapcsolni, mert valamelyik forrasztás megadta magát aztán dobhatod a kukába, jobb esetben még garanciás időn belül jön elő ez a probléma!


Legelőször döntsd el, hogy 120000 ft-od van e rá, vagy minimum i5-ös gépet szeretnél?

de ha laptop akkor én azt mondom, hogy Dell, mert 3 év garit adnak rá és nem véletlen!

2015. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2015. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
"a játékok jól fussanak" van gamer laptop elvileg, jóval több pénzért, játékra csak asztalit vennék
2015. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Milyet? Egybeírtat, kis betűvel, mint laptop.


Egy gamer laptop fél millánál indul, amibe viszont betettek mindent, amit ma be lehet tenni, az egy milla fölött van.

120-ért középkategóriás gépet kapsz, ami levelezésre, netezésre, irodai munkára alkalmas, játszani már csak erős megszorításokkal.

2015. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért sem játék, sem i5 nincs, de még netezésre való laptop is kevés van ennyiért, amit érdemes megvenni.
2015. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Használtban kis hibával van.

[link]

2015. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó, de a kérdező még játszani is akar ennyiért
2015. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szóval max. 200.000 Ft értékben kéne laptopot vennem, ha egy játékra alkalmasat szeretnék igaz?

Már csak az a kérdés, hogy milyen márkájú legyen ami NEM CSAK játékokra van kitalálva, hanem alapjában mindent gyorsan működtet. (Nem nagyon értek a gépekhez ezt most megmondom :D)

Úgy hallottam, hogy az Asus az ami inkább játékokra alkalmas.

De most olyat szeretnék amin a játékok is nagy Fps-el futnak, meg maga a többi alkalmazás is, tehát a gép is gyors legyen.

Remélem értitek mire gondolok :D

2015. dec. 17. 20:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi értettük, te nem értetted.

200-ból össze lehet dobni egy megszorításokkal már játékra alkalmas gépet. Laptopot NEM.

200-ért megkapod nem az iradai kategória alsó közepét, hanem a jó középkategóriát.


Játék kategória alja a te kedvenc Asusodból:

[link]

És a teteje:

[link]

2015. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
LAPOTOP
2015. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!