Macbook Air megérné nekem?

Figyelt kérdés

Processzor: 1,3 GHz i5 MB L3( Turbo Boost 2,6 GHz-ig)

Videókártya: intel HD Graphics 5000

Sajnos nem igazán ismerem ezt a videókártyát, ezért kérem véleményeteket. Amire főként használnám: Photoshop, Lihgtroom, Gta San Andreas


2016. febr. 14. 10:18
 1/4 anonim válasza:
nekem nem hangzik jónak. erőseb gépet keress, ez a fajta csak kirakatosnak jó.
2016. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy i7 van. Gtx 640m-el. Lehet marad inkább ez. Teljesen jó. Köszi!
2016. febr. 15. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

* GT 640m


Egyébként pedig általánosságban az Adobe termékek jobban futnak OS X alól mint Windows-on. Az Air-el még kapsz egy átlag 9-11 órás akksi időt, vékonyságot, portabilitást, stb.

A Mac-ek főként munkaeszköznek jók (persze játszani is lehet rajtuk, de arra inkább Windows). Neked kell eldöntened, hogy javarészt mire fogod használni, mert feleslegesen kár kiadni érte egy prémium összeget.

2016. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan, 2. Nekem ezért kéne. Mert portable eszköz teljesen, az akksija is bír rengeteg időt. Viszont nem szívesen cserélem le a mostani laptopom, i7, Gefore 720M-et. (Bocs az elöbb elírtam.) Azért, mert ez jóval erősebb, de az még is jobb lenne nekem.. Ötlet? Esetleg valaki nem venné meg? :D:D
2016. febr. 16. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!