Vga kábelről át lehet-e alakítani egyszerű av video kimenetre vagy scart-ra bővebben lent?

Figyelt kérdés

Igy meg lehet oldani?

[link]



2016. febr. 15. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Helló,


Árulnak ilyen átalakítókat, szóval elképzelhető, hogy működik:

[link]

Végülis mindegyik analóg jel...

2016. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Wadmalac ***** válasza:
Működik, az S-video, az RCA és a SCART átjárható oda-vissza. A HDMI meg a szabvány monitorcsatival. Akkor van csak kehe, ha a digitális és analóg közt kell váltani, akkor adapet kábel kevés, digi-analóg átalakító kell. De az is létezik oda-vissza, csak drágább.
2016. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi és otthon szeretném megcsinálni a kábelt van hozá minden de nem tudom hogy sima rca kábelre hogy tudnám vga kabelböl áttalakítanii?
2016. febr. 17. 18:37
 4/8 Wadmalac ***** válasza:
Kár küszködni a forrasztgatással egy 1500 forintos adapterért. Tutira rosszabb lesz a gyárinál.
2016. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
linkej léci egy ojan terméket
2016. febr. 19. 17:11
 6/8 A kérdező kommentje:
meg amugy se szeretnék erre a dologra költeni mert én csak arra vagyok kiváncsi hogy ez a kép amit linkeltem hogy ez müködik e és ha az 1 2 es lábat öszekötöm az leaz az analog+ jell és a 3 4 es lább pedig az analog- jell nem?
2016. febr. 19. 19:17
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

[link]


[link]


Én már forrasztottam kocsiban monitorhoz átalakító kábelt, a tökéletes forrasztás ellenére is rossz lett a kép, csíkoz, zavaros. Szerintem az árnyékolás hiánya a fő baj.

2016. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyennel nem érdemes foglalkozni...ahogy az előttem hozzászóló is leírta az sosem lesz jó minőségű...nem drága egy ilyen átalakító
2016. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!