Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A kettő közül melyik tvt...

A kettő közül melyik tvt ajánlanátok és mi köztük a lényegi különbség?

Figyelt kérdés

Philips: [link]

Toshiba: [link]


Mi e kettő között a lényegi különbség azon kívül,hogy más a gyártó? De gyártó szempontjából is érdekel a véleményetek.

És mi az a "vesa kompatibilis"?


2016. febr. 17. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A "VESA" a fali tartóval rögzítés lehetőségét mutatja. A megadott szám a kompatibilis fali konzolok lyukosztását jelzi, pl. 75mm x 75mm.

A linkelt tévéket amúgy nem ismerem, de a talp kialakításán és a menü/kezelés megvalósításán kívül nagyon hasonlók lehetnek. De valaki kijavít, ha nem így van. Ha tudod, nézd meg mindkettőt.

2016. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Végignyálaztam a két tévét:


Philips:

A fura talp miatt mindig hátrafelé dől, tehát rossz lehet a rálátás, ha a bútor, amire rakod, nem adja ki. A weblapon normális leírás és firmware frissítések vannak. A legfrissebb 2016 januári, tehát a gyártó törődik a termékével. Én a saját Philipsemnél jól megvagyok vele, de a felhasználók többsége gyűlöli ezeknek a tévéknek a menürendszerét.


Toshiba:

A keskeny talp jobban elhelyezhető, könnyebb forgatni billenteni. Nincs semmiféle leírás vagy frissítés a gyártói oldalakon, sőt magát a termékest sem találtam meg. Az igaz, hogy csupán negyed órát kerestem, de ez nevetséges. Az eMag is írja, ez a tévé használt, kibontott darab, erre is figyelj.


A Toshiba estében a megadott betekintési szögek alacsonyak, míg a Philips nem is ad meg ilyen adatot, ez arra utal mindkettő gyártó igen olcsó panelt szerelt a tévékbe.

2016. febr. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amit linkeltem Toshibát, az 45ezer és új. Újracsomagoltat 40-ért lehet megvenni. 2 külön történet.

Köszönöm a válaszokat.

2016. febr. 18. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!