Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan adnak el playstation 4...

Hogyan adnak el playstation 4 digitális játékokat? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Playstation 4-re már 2 digitális játékot is vettem. Ez mindig úgy nézett ki, hogy kaptam 1 felhasználót ami a játékról volt elnevezve (pl: FIFA 16) letöltöttem onnan a játékot a HDD-re, és a saját felhasználómmal játszottam. Az eladó ki is kötötte, hogy arra a felhasználóra amiről a játékot töltöttem le ne is logoljak be többé. Szerintem nem kell nagy észnek lenni ahhoz, hogy rájöjjünk ez valahogy nem stimmel. Legalábbis szerintem. Ha valaki tudja, hogy mégis hogyan működik ez, és leírná nekem, azt nagyon megköszönném. Rettentően kíváncsi vagyok.

2016. febr. 17. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Digitális játékokat csak és kizárólag a store-ból lehet venni. Bejelentkezhetsz más accountjával a gépre és használhatod a tartalmait, ez legális, viszont csak az ő accountján tudod a tartalmait használni, a tiédnél ezek lakat alatt lesznek.
2016. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!