Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Két fronthangfal használható-e...

Két fronthangfal használható-e önmagában eredményesen egy 5.1-es házimozi erősítő megfelelő kimenetével sztereo üzemmódban?

Figyelt kérdés

#sztereó #házimozti erősítő
2016. febr. 24. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A házimozi erősítők többsége kissé gyengélkedik sztereóban, de ettől még használható, mondjuk kivétel lehet pár nagy vas a fél-1 millás vagy fölötti kategóriában. Már aki meg tudja ezeket fizetni. Használd csak nekem egy yamaha rxv-m van szól és ennyi, majd talán később összehozok mellé egy sztereót is idővel. :)
2016. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetesen használható, csak nem lesz annyira dinamikus zene alatt, mint egy sztereo.

Nem létezik olyan 5.1-es erősítő, ami úgy szólna sztereóban zene alatt, mint egy erre gyártott sztereó erősítő.

Nekem egy Pioneer 323 van, tökéletesen elvagyok vele sztereóban is, csak jó hangfalak kellenek hozzá.

2016. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 25. 08:32
 4/4 samtron77 válasza:

Szia.

Próbáltam pár 5.1 erősítőt és mindegyikre igaz, hogy mélyláda nélkül nagyon gyengén adják vissza a mélyebb tartományt (sztereónál is). Persze izlések és pofonok. Van akinek nem is hiányzik a szub tartomány.kenwood krf-v4060d, sony str-de 597, pioneer vsx 323, yamaha rxv 640rds.

2016. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!