Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A ti szemeteket is zavarja,...

A ti szemeteket is zavarja, ha fekete vagy sötét árnyalatú háttéren világos betűket kell olvasni?

Figyelt kérdés

Az ilyen oldalaknál az én szemem mindig hamar kifárad, illetve olvasás után sokáig látom az olvasott felületet bárhová is nézek. (többnyire csak csíkokat a sorok helyén) Ez néha 1-2 másodperc, de olykor fél percig is eltart.

Nagyon utálom az ilyen weblapokat! :-(

(a legrosszabb talán a fekete háttéren neon-zöld, neon-sárga betűk)



2016. febr. 28. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek az általában sufnituningos oldalak, kerülöm ezeket.
2016. febr. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Pl. ezt nézegesd 5 percen keresztül, még holnap is benne lesznek a karakterek az agyadban :)

[link]

2016. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, ilyenekre céloztam, mint amit a 2-es hozzászóló linkelt.

Nem csupán sufnituning oldalakon láttam már ilyeneket. Néha a legprofibb oldalakon is akad néhány cikk hasonló megoldás. :-(

2016. febr. 29. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!