Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Színezett fekete hajat befog...

Színezett fekete hajat befog valamilyen világos vagy esetleg szőke hajfesték?

Figyelt kérdés

Sok kérdést láttam már itt, és mindegyikre az volt a válasz hogy nem fogja be semmilyen festék a festett fekete hajat. Nekem viszont színezve van a hajam feketére, ezzel a Palette 24 hajmosásos hajszínezővel mostam be a hajam még régebben, nem számoltam, hányadik hajmosásnál tartok azóta, de szerencsére kopik kifele, már sokkal enyhébb a hajam fekete árnyalata (nem akarok hülyeséget mondani, de ilyen világos feketés a hajam :D) el is kezdett már egy kicsit lenőni a hajam és a fejtetőnél észrevehetően ki van kopva a hajam, és néhány tincs is világosbarnás már. A hajvégeim viszont még mindig feketék.

Most azonban már nem terveztem újra színezni, hanem szeretnék újra világosabbat, nyílván nem szőkét, de egy középbarna/világosbarna hajszínnek örülnék.

Szóval a kérdésem tehát, hogy be fogja fogni az ilyen kikopott hajat valamilyen nagyon világos festék? Vagy várjam meg, amíg teljesen kikopik? (de az meg nagyon csúnya, most is csíkos a hajam :( ) A fekete hajvégeket ugye nem kell majd leszívatni, hanem azok is kikopnak? :)



2016. febr. 19. 16:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a szóismétlésért, csak most vettem észre, hányszor írtam le a "hajam" szót :D
2016. febr. 19. 16:46
 2/8 Dolli1993 ***** válasza:
Szerintem csúnya. Én is próbáltam egyszer a fekete színezőt, ugyanígy palettét :) Nem vártam meg, hogy kikopjon, bár látszott, hogy fakulgat, de inkább leszívtam c vitamin porral, egyből kijött, másnap beszíneztem egy normális barnával. Csak egy javaslat. Ha kipróbálod, azért használj utána hajápolót.
2016. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
C vitamin porral? :) Erről még nem is hallottam, mesélnél róla? Tényleg egyből kijött? Hogyan alkalmaztad?
2016. febr. 19. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is hasonló helyzetben voltam mint te. Befestettem a hajam szőke festékkel, a kikopott részeket befogta a sötét részeket viszont egyáltalán nem. Annyit értem el,hogy tiszta foltos lett a hajam. Aztán az lett a vége, hogy újra befestettem sötétbarnával és maradt ilyen. Ha világosítani akarsz akkor inkább bízd fodrászra, még nekik se mindig sikerül úgy megcsinálni, hogy ne legyen foltos, de otthon szinte esély nincs rá. :/

Én most azt tervezem, hogy melíreztetni fogom, és azáltal világosítani picit a hajam színén.

2016. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dolli1993 ***** válasza:
1dl sampont + 2 ek. por, hajfestőecsettel vittem fel kb 45 percre, aztán lemostam, és 20 percnyi pakolást tettem rá utána, mert ugye kiszárít :)
2016. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezt kipróbálom! :)

Amíg nem írtál, nem is tudtam, hogy létezik ilyen technika.

Már kétségbe voltam esve, hogy csak leszívatni lehet vagy lenöveszteni a sötét hajat.

2016. febr. 19. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem beszólni akarok, de mindig furcsállom, hogy interneten fel tud tenni valaki egy kérdést, de googlezni nem tud olyan alap dolgokra, mint pl "hajfesték eltávolítása"... legegyszerűbb módja: boltban kapható Colour B4, vagy Nirvel Color Out, kiszedi a hajfestéket teljesen, és nem károsít. Utána rögtön festeni kell a hajat.
2016. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Dehogyisnem, mindennek utána néztem, hallottam ezekről a termékekről. De mi volt mindegyikhez odaírva? "HAJFESTÉK-eltávolító! Ha elolvastad volna a kérdésemet, nekem nem hajfesték van a hajamon, hanem hajszínező, vagyis ki kéne kopnia, és ehhez nem kell semmiféle hajfestékeltávolító. Egyetlen kérdést sem találtam a neten, ami azzal foglalkozott volna, hogy hajszínezőt befog-e valamilyen festék, mindenki arról kérdezett, hogy festett hajat hogyan tud világosítani, nekem színezve van, ezért is tettem fel ezt a kérdést. :)

Mellesleg sem szívatást, sem eltávolítót nem akarok alkalmazni, úgysem olyan lesz a hajszínem amilyet szeretnék, hanem kb. narancssárga. :)

2016. febr. 25. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!