2 Mélynyomó összekötése?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy logitech z623-as PC-s 2.1-em vmint van egy M.N.C. Walnut 10-es aktív mély ládám.

Na most.. Az lenne a helyzet, hogy én összekötöttem ezt a kettőt egy RCA kábellel.Mivel a logitech egy PC-s hangfal ezért természetesen a gépre van rádugva. Szól is mind a kettő egyszerre, viszont az M.N.C. nem teljes erejéből szólal meg, de ha ki van kapcsolva a logitech, akkor a maximális teljesítményt nyújtva, de amint visszakapcsolom a teljesítménye rögtön visszaugrik.

Az lenne a kérdésem, hogy nem lehetne megoldani azt, hogy mind a 2 hangfal a legjobbat nyújtsa?

Esetleg erősítő kéne hozzá?



2016. febr. 29. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Sima ügy. Próbáld úgy, hogy sub-ot külön dugod be másik aljzatba a pc-n és beállítod a driverben a sub csatornát is. Inkább mutatom.


[link]

2016. febr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Végülis értem amit mondasz, de van egy kis gond. Mivel tudnám rádugni a gépre? Ugyanis ezek találhatók az aktív mély hátulján: [link]

Azaz csak RCA kimenet meg bemenet van rajta (javíts ki ha rosszul mondom)és ezt csak úgy nem tudom rádugni a gépre. Erre tudsz vmi módot?

2016. márc. 1. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Hallod, add el nekem :)

Ahogy nézem próbáld meg úgy, hogy a gépből először az M.N.C.-be dugod egy sima RCA/jack kábellel a low input-ba, majd a low output-ból meg tovább a 2.1-be.

Ha így nem akar jó lenni, akkor jön az én verzióm annyival, hogy csinálnod kell kábelt hozzá. Fogod a jack/RCA kábelt és levágod az agyik RCA-t és máskikból... (na most ezt, de akarnám mondani) lényegében csak át hidalod a jelet.

Majd írd meg, hogy mi lett.

2016. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

SIKERÜLT!:D

Nagyon köszi, működik:)

2016. márc. 5. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!