Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnek venni egy olcso, kb...

Szeretnek venni egy olcso, kb semmire sem jo rendszeru laptopot es felturbozni. Jo otlet? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Valami regebbi tipusu, de kivulrol makulatlan, viszont bena, pl 1 g ramos es 80g hdds gepet szeretnek. Markaban az applera szavazok. Szeretnem ezutan en magam megcsinalni, venni bele ramot, meg mindent. A ramon es a hddn kivul mire figyeljek? Mit erdemes bele venni? Szinte egy ures burok lesz a gep, amibe en akarok eletet lehelni es ugy folturbozni, ahogy nekem tetszik. Videokartyabol, grafikai meghajtobol melyik tipus minosul szerintetel hosszu tavon jonak? Legyszi mindenfele tipp, otlet es termek erdekel, ami jo lehet hozza!!:) miket erdemes a regi gepekben cserelni? Proci valszeg intel core duo 2 lesz amit elvileg nem kell cserelni, bar nem tudom azok elettartama meddig nyulik...

A valaszokat koszi, teljes gepet nem akarok venni, "barkacsolni" szeretnek:)



2016. márc. 1. 18:43
 1/1 anonim válasza:
hát az apple nem olyan belenyúlós gép, az air kb semennyire (ott tudsz hdd-t/ssd-t cserélni és ennyi) a proba már tudsz ramot is, de nem minden gép képes elvinni mondjuk 16 Gb ramot, megvan szabva hogy meddig fejleszthető és ez be tudja korlátozni az embert. A mac-et nem tudom hogy megy, de az asztali
2016. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!