Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autórádió leszívja az akksit?...

SwiTe kérdése:

Autórádió leszívja az akksit? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
z autónk rádiója nem csak akkor kapcsol be ha a gyújtást ráadjuk, hanem folyamatosan mutatja az órát és ezért valószínű, hogy leszívja az akkumulátort? Tudom meg kellene mutatni egy autóvillamosságisnak, de kíváncsi vagyok vajon Ti is tudtok-e segíteni.

2016. márc. 3. 12:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha figyeltél volna, azért írtam hogy emiatt egy hónapja áll, ezért egy hónapja nem volt beindítva. És nem merült le amiatt hogy az óra megy benne. Január 30 óta állt az autó. De ne haragudj, valahogy megpróbálom elintézni hogy a kifogásolt szöveget töröljék, nehogy valami bajod legyen tőle. A kérdezőnek szerettem volna példának felhozni.

Ne is törödj vele mit írok.

2016. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!