Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egyáltalán nem értek a lejátsz...

Egyáltalán nem értek a lejátszó eszközökhöz. Egy eszköz vételében kérném a segítséged?

Figyelt kérdés
Futás közben szeretnék zenét, hanganyagot hallgatni valamin, amit előtte a netről töltöttem rá erre az eszközre (youtubról, hangoskönyv oldaláról stb.) Légyszi segíts, hogy pontosan mit vegyek (és esetleg hol vegyem meg Pesten). Köszönöm.
2016. márc. 4. 11:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Legkézenfekvőbb megoldás ha a telefonodat használod erre.

Szerintem ma már nincs is olyan telefon, ami ne játszana le mp3 vagy más médiaformátumot.

2016. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

mobilt ajánlanám, felkarra csatolható tartóval [link]


és legkényelmesebb valamilyen sport fülhallgatóval lenne..

2016. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy régi típusú telefonom van, nem az az okostelefon.
2016. márc. 4. 11:52
 4/23 A kérdező kommentje:
Ez a karon hordható tartó jónak tűnik. De mosható is rendesen az izzadság miatt?
2016. márc. 4. 11:56
 5/23 anonim ***** válasza:

"régi típusú telefonom van, nem az az okostelefon."

Így legyen ötösöm a Lottón! :-) Nagy összegben le mertem volna fogadni, hogy írsz egy ilyen választ.

Annyira régi nem lehet, hogy ne játsszon le MP3-at.

A 8 évvel ezelőtti Nokia 6303-asom is lejátszotta, de még az az előtti ( már nem is emlékszem a típusára) is.


Ez tuti kamu kérdés.

Valaki, aki ide tud kérdést kiírni, le tud tölteni a Youtubről, hangoskönyv oldalakról, azt át tudja másolni "valamilyen eszközre", az nem tudja, hogy milyen eszközre van szüksége, nem tud rákeresni a neten, nem tud választani, nem tudja megnézni,hogy hol veheti meg?!

Ugyan már...

2016. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Régebbi telefonokban is szokott lenni zenelejátszó, meg kell nézni hogy a tiédben van-e.


Telefonon kívüli megoldások:

[link]

2016. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem érdekel a rosszindulatú véleményed.

Az sem érdekel, hogy hülyének nézed azokat, akik nem értenek a műszaki eszközökhöz.

Az sem érdekel, hogy azt is hülyének nézed, aki teljesen laikusként mer kérdezni.

Bárminek utána tudok nézni a neten, csak azt nem tudom, hol és milyen eszközt keressek, mit érdemes megvenni, ami nekem jó lenne.

Még egy számítógép megvételénél is felmerül egy halom kérdés, mielőtt valaki választ. Ha valaki ért hozzá, az szerencsés. Ha valaki nem ért hozzá, akkor vagy a hasára csap és vesz valamit vagy érdeklődik hozzáértőktől. Nem?

De mindegy is. A rosszindulatúságod, az ítélkezésed, a segítőkészséged hiánya, a támadásod téged minősít, a te életedet, a te személyiségedet és nem engem.


Egy igen régi Nokiám van, kb. 12 éve vehettem, de azon nem találtam mp-s beállítást. Rádiót tudok rajta hallgatni. Ha mégis van rajta ilyen, akkor viszont nem tudom hogyan töltsek rá a netről.


Aki küldte a linket, annak köszönöm. Át fogom nézni.

2016. márc. 4. 12:33
 8/23 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest hogy nem érdekel, elég sok időt szántál rá!

:-)


Picinykét érzékeny a kis lelkecskéd, ha amit írtam azt rosszindulatú támadásként élted meg.

2016. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Rosszul emlékeztem. A másik telefont vettem régebben.

Szóval ami most van és használom: 2007-ben vettem, de azt ne találtam meg, hányas NOKIA. Talán erre is letölthető a netről?

2016. márc. 4. 12:44
 10/23 anonim ***** válasza:

100% hogy alkalmas MP3 lejátszására.

Az aksi alatt van egy matrica, azon rajta van, hogy milyen modell. Max. a tárhely lehet kevés, de fillérekért vehetsz hozzá memóriakártyát.

A netről letöltöd a gépedre, USB-vel összekötöd és átmásolod a kártyára amit hallgatni akarsz.

Esetleg arra lehet még szükséged, a gyártó honlapjáról letöltöd a programot, ami lehetővé teszi az adatcserét.

2016. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!