Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egyáltalán nem értek a lejátsz...

Egyáltalán nem értek a lejátszó eszközökhöz. Egy eszköz vételében kérném a segítséged?

Figyelt kérdés
Futás közben szeretnék zenét, hanganyagot hallgatni valamin, amit előtte a netről töltöttem rá erre az eszközre (youtubról, hangoskönyv oldaláról stb.) Légyszi segíts, hogy pontosan mit vegyek (és esetleg hol vegyem meg Pesten). Köszönöm.
2016. márc. 4. 11:33
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Pfff. Túl sok infót találtam.


Mi a különbség az mp3 és mp4 között?


A következő adatokat találtam. Jó lenne valamit tudnom, hogy melyiket vegyem inkább meg?


Tehát amire nekem szükségem van: legalább 2-3 órás zenét, hanganyagot rá tudjak tölteni, nem zavarja a kütyüt, ha közben sportolok, egymás után magától játssza le a feltöltéseket és ne nekem kelljen mindig nyomogatnom és elég hangos is legyen. Másra azt hiszem nincs szükségem.


- Lejátszási formátum: AVI, AMV, MP3, WMA, JPG, BMP


- Audioformátum:MP3, WMA, AAC


- Audioformátum: AAC, védett AAC, MP3, változó bitsebességű MP3, Audible, Audible Enhanced, Audio, AAX és AAX+, Apple Lossless, AIFF, WAV


- Audioformátum: MP3, WMA, AAC, L-PCM


- Támogatott videoformátum: AVC, MPEG-4, WMV 9, AAC-LC, WMA


Videoformátum? Ez mit jelent?


A legolcsóbb is elég nekem vagy megéri venni valamivel drágábbat, de akkor mire figyeljek?


Köszönöm a segítséget.

2016. márc. 4. 19:33
 22/23 A kérdező kommentje:
Azt látom, ez az Ebay egy aukciós oldal. Én viszont már holnap szeretnék venni egy mp-t.
2016. márc. 4. 19:51
 23/23 A kérdező kommentje:
Már nincs szükség a további válaszokra. Köszönöm az eddigieket. Végül is jó ötlet volt a telefon, mert azt vettem és mp3 is van benne. További szép napot mindenkinek.
2016. márc. 5. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!