Szerintetek melyik legyen gamer pc vagy ps4?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerösöm ps4-et fog venni és azon tudnánk dying lightozni meg egy másik ismerösömmel meg battlefrontozni meg még egy csomót közösen. De az egyiknek a testvére most megy egyetemre és fejleszti a gépüket és az ismerösöm is játszhatna rajta a másiknak van is egy középkategóriás. És szerintetek melyik? Én nem nagyon tudok dönteni mivel mindig gépen játszottam és eddig nem volt olyan gépem amin nem akadt volna valami konzolom meg sose volt így ezért kicsit a gép felé hajlok. Mert ha gépet vennél akkor i5 gtx970 16gb ddr4-es ram lenne benne ami így max 300-350K költenék rá. Informatikusnak tanulok ugyhogy majd kellenni fog erős gép meg szeretek is velük foglalkozni. De ps4-en meg tök jól játszhatnánk 3-an. Szerintetek melyik? Nem tudok dönteni.

2016. márc. 7. 16:18
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vagy most vegyek ps4-et ami bírni fogja egy darabig és majd ha megyek egyetemre majd akkor gamer pc amin a munkámat is tudom csinálni? Illetve megéri még a ps4?
2016. márc. 7. 16:20
 2/18 Trafó1 ***** válasza:
51%
pc-t vegyél az én srácaimnak mind a kettő van a pc-t nyúzzák a másik porosodik.
2016. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

Attól függ. Ps4-et akkor vegyél ,ha nem szeretnél foglalkozni ,a karbantartással (lehet ,hogy rosszul fogalmaztam meg ,de akinek van konzolja ,és PC-je ,az érti)

A Ps4-et megveszed bekötöd ,és megy. Ha ez nem zavar ,akkor döntsd el te ,hogy melyikre van szükséged. Konzol kényelmesebb ,viszont kompromisszumokat kell kötnöd (lehet ,hogy csak 900p-s egy játék ,30 fps). Ha ez téged nem érdekel ,és azt szeretnéd ,hogy kényelmesen játssz ,akkor vegyél PS-t. Ha PC-t veszel ,akkor azon minden elfut Ultrán (ha azt veszed amit mondasz). Az nagyon sok dologra alkalmas ,nem csak játékra ,így nem lehet a konzolt ,és a PC-t egy kategóriába sorolni. Ha másra is kell ,akkor egyértelműen jobb a PC. Ha nem tudsz dönteni ,akkor azt is csinálhatod ,hogy mindkettőt veszel. Egy új Ps4-et 100 ezerért találsz megbízható helyen ,marad még 200-250 ezred ,amiből egész jó gépet összetudsz állítani. De döntsd el te.

2016. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak épp ez a gond, hogy ha pc-t veszek akkor kevesebbet játszhatok az osztálytársaimmal viszont ha gépet akkor azt csinálhatom amit igazán szeretek.
2016. márc. 7. 16:32
 5/18 A kérdező kommentje:
Mind a ketőt nem szeretném, mert most evvel most avval egy doliggal szeretwk foglalkozni a pc karbantartását meg ilyeneket szeretem csinálni tehát szeretek vele foglalkozni ha meg ps4-et veszek akkor kell mellé venem monitort vagy tv-t, mert most vga-s monitorom van. Tv-m meg nincs jelenleg. De ténleg az zavar leginkább, hogy akkor nem tudok ugy játszani az osztálytársaimmal. Szerinted?
2016. márc. 7. 16:40
 6/18 anonim ***** válasza:

el kell, hogy szomorítsalak. Ha informatikus akarsz lenni, ahhoz nem kell erős gép, sőt még játszani se kell tudni hozzá, ha ezt nem érted meg gyorsan kitesznek az egyetemről.

Ja, képzeld, amikor 1gb memória volt a gépekbe, akkor is voltak ugyanilyen kockák.

2016. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Na figyelj! Látszik annyira nem értesz a gépekhez. Manapság erös gép kell. És igen nem kell tudni játszani. De vannak olyan programok amikhez igenis erös gép kell mondjuk a különféle 3D-s programozások amik nagy cpu-t is igényelnek meg alapból 980-at ajánlanak programozáshoz. De amugy a legtöbb egyetemen ape gépek vannak, mert azok stabilak és gyorsak a különféle 3D-s programozásokhoz használják leginkább.
2016. márc. 7. 17:16
 8/18 A kérdező kommentje:
És a mai játékoknak nagyon eröss gép kell. Pl Dying Light, Battlefront, Battlefield Hardline meg hasonlók. És régen még nem olyanokat programoztak mint ma.
2016. márc. 7. 17:18
 9/18 anonim ***** válasza:

magyarországon nincs 3d programozás oktatás, a sima programozáshoz pedig olyan gép kell mint egy szövegszerkesztőhöz.

Szerintem nem is ismered az olyan lassú hardware eket.

12 éves vagy?

2016. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. És hidd el értek a gépekhez és ezérg nem egészen sima programozásblesz amit én majd tanulok. És igen a sima programozáshoz meg a szövegszerkesztéshez nem kell erős gép, de én nem olyan informatikusnak megyek el aki szövegeket szerkeszt.
2016. márc. 7. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!