Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Focal rs2 komponens szett+Pion...

Jampi996 kérdése:

Focal rs2 komponens szett+Pioneer ts w-304r mélynyomó egybekötése mennyire jó?

Figyelt kérdés
Gondolkozom, hogy egy focal r 165 s2 szettet egy pioneer ts w 304-r mélyládával összekötöm. Mennyire szólhat együtt szépen ez a szett? Reflex, vagy zárt ládát érdemes építeni? Milyen erősítőre van szükségem ehhez a szetthez, hogy teljes mértékben ki legyen használva, ha ez a szett így jó?

2016. márc. 8. 23:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pioneer gm 3602 erősítőt párosítanék hozzá.
2016. márc. 9. 00:20
 2/12 dirtboy ***** válasza:

hogy akarod a nyomót a szettel egybe kötni? ezt én nem értem.


az erősítő egyébként gyengécske lesz

2016. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ehhez az erősítő maximum mit vinne el normálisan? mármint nem ugy szettbe, hanem elől lenne a focal sett+ hátul a mélynyomó
2016. márc. 9. 22:32
 4/12 A kérdező kommentje:
Vagy mit tudsz ajánlani?
2016. márc. 9. 22:32
 5/12 A kérdező kommentje:
Pioneer TS-WX305B subláda kombót miért árulják akkor? Ahogy nézem a két mély igen csak ugyanott van.
2016. márc. 9. 22:34
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a kiszemelt focal hangszórók mellé mekkora mélynyomót érdemes építeni
2016. márc. 9. 23:02
 7/12 dirtboy ***** válasza:

Az az erő szettre elég,mélyhez valami combosabb kéne.

Igazából nem nagyon tudom hogy képzelted el a szett és a nyomó hajtását erről az erősítőröl hiszen csak kettő csatornás.

Vagy a szett a fejről menne csak elfelejtetted írni?

Hogy boltok mit mivel párosítanak egy dolog,ők azt nézik hogy olyam csomag legyen ami átlag vásárlónak (szóljon valami oszt jóvan mottósok) nekik megfizehető legyen.

Sok szor rossz párosítások vannak,és igazából nem is annyira kedvezőek az árak mert boltban minden drága.

Én új erősítőt nem igen vásárolnék,legutóbb is bolti ár 20-22%-ért vettem erősítőt,azelőtt 25-előtte és az előtt is 25%ért.Szóval jóval olcsóbban kihozható a rendszer ha nem minden boltból van.

2016. márc. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen a szett fejről menne, úgy gondoltam. Csak az erősítőt kellene külön meghajtani.
2016. márc. 10. 15:01
 9/12 dirtboy ***** válasza:

pedig jó lenne ha azok is kapnának erősítőt.


ha csak a nyomónak kell és kis pénzért akkor itt van pl ez.

[link]


de nem néztem át minden használt hirdetést,nem kizárt hogy van jelenleg ettől jobb vétel is,ez csak egy példa.

2016. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. És 4 csatornásból, olcsón mit tudsz ajánlani?
2016. márc. 10. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!