Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen táblagépet ajánlanátok,...

Milyen táblagépet ajánlanátok, ha a lentiek fontosak egy készülékben?

Figyelt kérdés

Hamarosan hátizsákos utazásra megyek,ezért gondoltam vásárolni egy táblagépet,mert hát,kevesebb helyet foglal,mint egy laptop.

Az lenne az elsődleges célja,hogy az aksija elég jól bírja a strapát,de ne csak az elején,hanem később is,pont ugyanez igaz a gyorsaságra is.

Ezenkívül arra használnám,hogy netezzek,e-maileket írjak,tartsam a kapcsolatot az itthoniakkal közösségi oldalakon,illetve mobilnet miatt jó lenne,ha sim is menne bele. (azért nem mobilt használnám erre,mert utálok pötyögni,tabhoz meg ugye lehet venni billentyűzetet)

Max még zenét hallgatnék rajta,és valami kisebb képernyősre gondoltam,mondjuk ilyen 7-8 colosra.

Melyik lenne a legmegfelelőbb táblagép? Árilag igazából minél olcsóbbra gondoltam(nem ilyen 15 ezres legócskábbra,de azért 70-80nál többet nem szívesen adnék ki érte)

Előre is köszönöm!



2016. márc. 13. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Lenovo van 7 colos 3g tabja
2016. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Huawe m2
2016. márc. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!