Hogy is van ez xbox/ps-nél?

Figyelt kérdés

Szóval. Szögezzük le előre. SOSEM volt semmiféle konzolom... Vagyis de őőősrégi Ps1... De ezzel ki is fújt.

Nahmármost nemértem ezt az egészet. Ha veszek egy Xbox360at vagy Xbox One-t vagy Ps4-et. És veszek hozzá egy játékot tegyük fel Black Ops 3. Nem játszhatom online ha nemvagyok előfizető?

Illetve mivan akkor a chippelt konzolokkal? Akinek chippelt van az letölti a játékot felteszi de semmitsem tud vele gyakorlatilag kezdeni mert nem megy multiba?

Illetve mivan ha használtan veszek valakitől egy Ps4-et vagy egy One-t?

Tudok magamnak új accountot regelni (Vagy idk hogy van ez...) És úgy előfizetni saját magamnak?

Illetve valaki oylat is mondott hogy valami régiókra van osztva az egész. Szval hogy ha én a Német országban élő rokonommal akarok játszani akkor nekem a német régióhoz kell fiókot regelni vagy miafene.

Magyarán. A szónak a szoros értelmében sötét vagyok konzolokhoz!


2016. márc. 14. 17:29
 1/1 anonim válasza:
khzjeqnrJGRJNM6wkrj bk3mqwoFKRWLJANMGIEKÉL,
2016. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!