Hogyan tudnám a régebbi házimozi rendszert rákötni az újabb TV-re? Hangszórónak szeretném használni, mert a Tv hangszórója elég rossz minőségű.

Figyelt kérdés

Igen, már keresgéltem itt is, csak hogy az a nagy probléma, hogy az újabb TV-n nincs Scart csatlakozó. Illetve van, de azt képben mellékelem. Mindenesetre egy hozzáértő ember szakvéleményére lenne szükségem, hogy mit vegyek kiegészítésképp, hogy megtudjam oldani, hogy a házimozi rendszert használjam TV hangszórónak. Egyébként a másik fő probléma az az, hogy ezt úgy szeretném használni, hogy PS4-en is működjön. Mármint a PS4 HDMI csatlakozóval csatlakoztatva van a TV-hez. Így ugyebár annak a hangja a TV hangszórón jön, én azt szeretném ha a Házimozirendszer hangszóróin jönne a hang. Csak nem tudom megoldani. Lehetséges ez? Jó lenne ha tudnám használni a DVD lejátszót egyfajta erősítőként.

a TV típusa:

blaupunkt 32/148n-gb-11b-hbqku-eu

a házimozi rendszer típusa:

Daewoo HC-6120U házimozi rendszer

képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. márc. 23. 15:59
 1/1 vatafak ***** válasza:
ahogy nézem ebből a tv-ből csak koax on lehet hangot kinyerni. tehát ha van koax bemeneted az erőlködőn akkor azzal kell összekötni így minden ami a tv-n szól szólni fog a hangrendszeren is. a leggagyibb megoldás ha a fülhallgatú kimeneted használod egy rca válóval. ez csak sztereo lesz és a tv-nek teljesen elveszi (általában, típusfüggő) a hangját
2016. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!