Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valakinek valami vélemény...

Varga Balázs 01 kérdése:

Valakinek valami vélemény erről az erősítőről?

Figyelt kérdés

Www.Electronic-star.hu/Skytec-AMP-1500-PA-erosito-2400W-fekete-vegfokerositovel_i2556. htm


Egy új erősítőt akarok venni,de nem vagyok benn biztos,hogy elég erős e ez az erősítő.

Bő véleményt ha valaki tudna írni meg köszönném!

[link]



2016. márc. 23. 20:59
 1/6 dirtboy ***** válasza:
skytec, azaz messziről kerülendő
2016. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a válaszod,de olyan választ vártam,akinek ilyen van,vagy hasonló,és tud leírást adni róla.

2016. márc. 24. 09:06
 3/6 dirtboy ***** válasza:

olyan ember válasza minek aki képes volt megvenni ilyen ipari hulladékot?

az akkor biztos hasznos válaszadó lehet


de tudom te is olyan kérdező vagy aki csak egyféle választ fogad el még pedig hogy, Vedd meg bátran mert baromi jó cucc.

én konkréten le szarom megveszed vagy nem,csak próbáltam segíteni de az sem izgat ha megveszed és földhöz bas zod hogy mi ez a hulladék.

2016. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leírták. semmire nem való. minőségtelen szar.
2016. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért tényleg erősítőt kapsz, igaz használtan, de az lead kb 2x200-300W-ot
2016. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat! Most már én is így gondolom.

Rendeltem egy phonic max 2500-ast.

2016. márc. 26. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!