Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok nekem Gamer laptopot...

Kriszt955 kérdése:

Tudnátok nekem Gamer laptopot ajánlani 330ezerig?

Figyelt kérdés

Olyanoktól kérdezem főként akik értenek a laptopanatómiákhoz mert elsősorban legyen jó anyagú és főként a hűtéssel ne legyen túl nagy gond mert attól félek én legjobban ennyi pénzért meg főleg. De ezér egy Witcher 3 high beállításnál fusson rajta játszhatóan.

Én kinéztem ezt csak nem tudom mennyire megbízható az ASUS márka mindenesetre az anyaghasználata elég jó a hűtésröl nemudok és mi a külömbség a GTX960 és GTX960M között?



2016. márc. 30. 15:52
 1/3 A kérdező kommentje:
2016. márc. 30. 15:58
 2/3 szántóvető ***** válasza:

a hirdetésben elírták,a gtx960 asztali gépekbe való vga.ebben 960m van.mindazonáltal olyan laptopot kéne venned amiben gtx 970m van,mert az még(előreláthatólag) jó sok évig elég lesz. [link]

a 960m nagyjából ennyit tud: [link]

tesztet is olvashatsz a kiszemelt gépről (valószínűleg a 2gb vram is kevés a fullhd-megjelenítéshez.)

[link]

szóval ha ilyen nagy igényeid vannak játékfronton akkor inkább gyűjtsél jobb gépre.asztali pc nem jöhet szóba?

2016. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen 2GB de viszont az DDR5 az is biztos számít a tesztben meg irták hogy a witcher szintű játékok high felbontás környékén futnak probléma mentesen ami nekem épp elég a hordozhatóságért cserébe. viszont a hűtásröl még szart se tudok meg a márka megbíhatóságról
2016. márc. 31. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!