Miért búg a hangfalam?

Figyelt kérdés
egyik napról a másikra, elkezdett búgni. Nem nyúltam semmihez, nem csináltam semmi módosítást. viszonylag új hangfal. a gépbe van bedugva és külön még a falba. átdugtam minden csatlakozót, megnéztem minden vezetéket, de nem látok hibát, ugyanúgy fura hangot ad. ha lehalkitom vagy külön a gépen a hangot akkor elhalkul. sok helyen irnak "földhurok" problémáról, de annak nem hónapok után kéne létrejönnie szerintem. de ha mégis az azt hogyan kell orvosolni? (megjegyzem nagyon gyökér agyok az ilyen dolgokhoz) minden ötletet szivesen veszek. már meg is ütögettem finoman a hangfalat, mert volt rá példa hogy kicsi mellékes zajt csillapított, de most ez se segített :)

2016. ápr. 4. 22:06
 1/3 anonim válasza:
Mer rossz
2016. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és tényleg. átállítottam hogy csak az egyikből szóljon a hang és igy nem búg. fene.. nemrég vettem, még decemberben... engem nagyon nem szeret a technika...
2016. ápr. 4. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor garanciás, cseréltesd ki.
2016. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!