Xiaomi Mi Band velemenyek, tapasztalatok - ebresztesi funkcio bevallt valakinek?

Figyelt kérdés

Helotok

azt szeretnem kerdezni,hogy erdemes e venni ilyet az apron? ugy ertem hogy hamisitjak e ? :U

Xiaomi Mi Band

a hirdetes kepei: [link]

[link]


az ebresztes funkcio vegett vennem - mert altalaban rosszul ebredek,tok almossan :))

+ valamint lattam olyat hogy updated verzio, azt erdemes venni,vagy hogy keressek rá ha szeretnek venni? vagy ne vegyek ? :DD - hulyeseg ez a karkoto


2016. ápr. 5. 11:08
 1/1 anonim válasza:

Hali!

Nekem van egy, nagyom könnyű megszokni, kényelmes és ritkán kell tölteni. Gyorsan jelez mindenre és könnyebb vele ébredni (:

Kb egy hete viszont nem használom, régebbi telefonommal nem kompatibilis (telefonváltás, ezért most cseretelefon), de valami hihetetlenül kényelmetlen így: hangos ébresztés és a telefon értesítéseket sem kapom a csuklómra. Komolyan, nagyon könnyű megszokni ezt a cuccot :D

Elvileg hamisíthatják. Viszont ha most vennék én itt nézném: [link]

Új termék és megbízható az oldal, ráadásul egész jó áron van.

Az hogy neked mire kell... amit linkeltem, ott megnézheted mindkét termékeket, de szerintem a pulzusmérőre neked kár pluszba költened :D

2016. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!