Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Xiaomi Mi Band velemenyek, tapasztalatok - ebresztesi funkcio bevallt valakinek?

Helotok

azt szeretnem kerdezni,hogy erdemes e venni ilyet az apron? ugy ertem hogy hamisitjak e ? :U

Xiaomi Mi Band

a hirdetes kepei: [link]

[link]

az ebresztes funkcio vegett vennem - mert altalaban rosszul ebredek,tok almossan :))

+ valamint lattam olyat hogy updated verzio, azt erdemes venni,vagy hogy keressek rá ha szeretnek venni? vagy ne vegyek ? :DD - hulyeseg ez a karkoto

2016. ápr. 5. 11:08  Privát üzenet  

A válasz

Hali!

Nekem van egy, nagyom könnyű megszokni, kényelmes és ritkán kell tölteni. Gyorsan jelez mindenre és könnyebb vele ébredni (:

Kb egy hete viszont nem használom, régebbi telefonommal nem kompatibilis (telefonváltás, ezért most cseretelefon), de valami hihetetlenül kényelmetlen így: hangos ébresztés és a telefon értesítéseket sem kapom a csuklómra. Komolyan, nagyon könnyű megszokni ezt a cuccot :D

Elvileg hamisíthatják. Viszont ha most vennék én itt nézném: [link]

Új termék és megbízható az oldal, ráadásul egész jó áron van.

Az hogy neked mire kell... amit linkeltem, ott megnézheted mindkét termékeket, de szerintem a pulzusmérőre neked kár pluszba költened :D

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. ápr. 6. 18:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Dell Inspiron 5559. Vélemények? Személyes tapasztalatok?
Érdemes megvenni? Vélemények, tapasztalatok?
Samsung vagy Lg tv? Mik a tapasztalatok?
Milyen tv-t vegyek? Mik a tapasztalatok?
Pioneer DJX R1 - Vélemények tapasztalatok?
Tapasztalatok kijelzős rajztáblával?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!