Vannak még csak TV-ként funkciónáló, egyszerű, megbízható TV-k?

Figyelt kérdés

Olyan TV-t keresek, ami legalább 48"-es, tudja a valós 100Hz-et, és nincs tele felesleges okos dolgokkal, 3D se kell. A képe is legyen szép az árához képest, ne a létező legócskább panel legyen benne, és mivel hosszú távra lesz (amíg működik), legyen megbízható.

Az árkategória viszonylag rugalmas, de 200-250k-ért már vannak olyan TV-k amik nagyjából megfelelnek a leírásomnak, csak tele vannak más felesleges dolgokkal is. Tehát ennek akkor lenne igazából értelme, ha érezhetően olcsóbban adnák.



2016. ápr. 8. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

"Tehát ennek akkor lenne igazából értelme, ha érezhetően olcsóbban adnák."

Az egésznek ez a lényege. Inkább betesznek iránytűt meg giro szenzort is a tévébe, csak nagyobb szám kerülhessen az árcédulára.

2016. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze h vannak. Veszel egy alap (nem smart web os blabla) fullhd vagy uhd tvt. Nekem is olyan van. LG. Semmi extra, igaz 42' csak. usb hdmi van persze stb stb, de semmi net vagy wifi nincs, nem is használnám. A képminőség az nagyon jó.
2016. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És valós 100Hz-es? Mert amiket én találtam eddig azok nem azok voltak. Nekem nagyon úgy tűnik, hogyha valós 100Hz-et akarok, akkor kénytelen vagyok a smart TV-k között nézelődni..
2016. ápr. 8. 15:24
 4/5 Osynho ***** válasza:
Sajnos a jobb képminőség együtt jár a smart és 3D tudással (bár újabban kezd kikopni a 3D). Sajnos ez nem lego, hogy magadnak állítsd össze, a gyártók pedig nyilván mindent el akarnak adni, de a vásárlók többsége is az okos tv-t keresi. Belépő UHD tv-t nem vennék, inkább egy jobb, középkategóriás full hd.
2016. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na az UHD a másik, amire nincs szükségem nekem se. :D


Úgy látom jól sejtettem hogy nem létező kategóriát keresek. Pedig nem hiszem hogy nagyon nehéz lenne eggyel több szériát gyártania legalább egy gyártónak, nem én vagyok az egyetlen aki ilyen TV-t keres.:(

2016. ápr. 8. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!