Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudok venni ilyen "TV" és...

Hol tudok venni ilyen "TV" és "Internet" kábeleket?

Figyelt kérdés

Szóval felmentem a padlásra, és ott ugye sok elosztó és vezeték van. Mindent tudok, hova megy, csak éppen nincs több elosztóm, és ilyen nagy, fekete kábelem, de még át kellene húznom egy másik TV-re. Minden elosztót szépen átlátok, és megcsinálom, mert a UPC-s kollégák plusz pénzbe csinálják meg.


A kérdés az lenne, hogy lehet olyan, hogy megkérem, hogy hagyjon itt kábelt, meg elosztót, és akkor megcsinálom én, vagy ha nem lehet, akkor hol tudok venni ilyen elosztót és kábelt?


[link]


[link]


A kábel ugye ilyen hegyes, nem tudom mi a neve, de a padláson ezek futnak, és nekem van itthon még ilyen 1-2 méteres maradék.


Van olyan is, aminek minkét oldala hegyes, és van olyan, aminek az egyik oldala a TV hátuljába való, a másik pedig ilyen hegyes. Na nekem olyan kéne.


Ugye ha a padlásra még egy elosztót (amit linkeltem) beiktatok, akkor olyan kábel kell, aminek mindkét vége hegyes, de az elosztó kimeneti részébe már olyan kell, aminek a másik vége egyből a TV hátuljába menjen, hogy ne kelljen átalakító, és ne gyengítse a jelet. Remélem valaki tudja, miről beszélek.


Na ilyen cuccokat hol tudok venni?



2016. ápr. 10. 00:34
 1/1 szántóvető ***** válasza:

koax kábel f-csatlakozóval,és koax elosztó-szerintem ezek láthatóak a képeken.vannak itt képek,talán ezek közt van olyan ami neked kell. [link]

szaküzletben kapsz mindenféle csatlakozót,keresd ki a neten a lakóhelyedhez legközelebbit vagy rendelj a netről.

2016. ápr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!