Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Golf v plus gyári hifijéhez...

Igen nemm kérdése:

Golf v plus gyári hifijéhez milyen eszköz szükséges, hogy bluetooth kapcsolat jöhessen létre?

Figyelt kérdés

2009-es gyártmányú, gyári hifivel szerelve - Kép róla (nem saját):

[link]


Kérdés, hogy megoldható e valami módon, hogy az autó hangszóróin, illetve a hifin szólaljon meg a telefonról lejátszott zene, bluetoothon keresztül. Nem multi kormányos, így ha megoldható, hogy a fej egységen lehessen a hangerőt szabályozni, az lenne a legjobb. Egyéb alternatíva: jack dugó kialakítása valamilyen módon.


Milyen lehetőségek vannak ennek megoldására?



2016. ápr. 26. 02:13
 1/3 anonim ***** válasza:
azt a típust nem ismerem, de másik megoldás egy un. transzmitter, ami a rádióra továbbitja a zenét
2016. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát a transmitter szivargyújtón lenne csatlakoztatva, így nem igényelne átalakítást, de ebben az esetben nem csak magán a kütyün lehet hangosítani stb (tehát vezérelni)?
2016. ápr. 26. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy létezik-e bluetoothos FM transzmitter, de szerintem a biztos megoldás egy bluetoothos fejegység. Akár otthon is elvégezhető a csere, én sima ötös Golfban csináltam. Vettem egy beépítőkeretet, meg egy ISO átalakítót, és kész. Nem olcsó, de egy jobb fejegység jobb hangot fog produkálni, mint a gyári, és sokkal jobb használni, mint egy transzmittert, amiből leginkább elég gagyi minőségűeket kapni.
2016. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!