Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha mindig lefagy a gépem és a...

Ha mindig lefagy a gépem és a Google sem működik megfelelően mit csináljak? Van gyorsítóprogram?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a Google nem működik jól, hogy rákattintok, hogy ott folytassa, ahol abbahagyta, de csak néha csinálja így. A gép lefagy, tök használhatatlan, én meg csóró vagyok, nincs pénzem másikra,. de újratelepíteni sem akarom. Nagyon régi gépről van szó. Létezik gyorsítóprogram? Vírusirtó is csak most került rá, pedig évek óta használom. Mit tudnék tenni, hogy használhatóbb és gyorsabb legyen? Hogy ne fagyjon le? Köszi!

2016. ápr. 30. 18:18
1 2
 1/16 Molyolo ***** válasza:

[link]


ezt rakd fel és tisztítgass vele

2016. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mi ez? :) Amúgy köszi!
2016. ápr. 30. 19:13
 3/16 Molyolo ***** válasza:
egy jó rendszertakarító program
2016. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 |Orfeusz| ***** válasza:

Amit tehetsz:

1) Újratelepíted, és csak a szükséges programokat rakod vissza rá. Próbálhatsz régebbi Chrome verziót is, ami még nem olyan memóriazabáló.

2) Ezek a régi gépek sokszor a merevlemez lassúsága miatt küszködnek. Ha sokszor pörög 100%-on a merevlemez (feladatkezelőben meg tudod nézni) akkor vagy ki kell cserélni, vagy merevlemez helyett SSD-t tenni bele (14 ezerért van jó)

2016. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha a merevlemezt kicserélem, akkor eltűnik valamilyen elmentésem/adatom, akármit a gépről? Újratelepíteni nem szeretném. :)
2016. máj. 8. 20:39
 6/16 anonim ***** válasza:

Mentsd le az összes saját fájlt, ha régi gép, írható DVD-re is lehet. Használd a Ccleaner tisztítóprogramot, futtass le vírusirtót, a böngésződben legyen reklámblokkoló Adblock Plus. Futtass le lemezkarbantartót, lemeztöredezettség mentesítőt is (bele van építve a Windows-ba).

És főképpen: újra kellene telepíteni a Windows-t.

2016. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
1 GB-s 2009-es asztali gépem ma sem lassú, bár a netre már nem megyek fel vele. XP van rajta. Nem azon múlik, mennyire régi, állítólag a Win10 régi 1 GB-s gépeken is fut.
2016. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, de nincs türelmem az adatokkal meg az újratelepítéssel vacakolni, ezért, ha egy kicsit gyorsabb lenne és tudnék videókat nézni, az már király lenne. Nem vagyok gamer, hogy valami hiperszuper g-ép kelljen nekem. A videóknál viszont leáll, vagy lefagy. Van, hogy elviszi a kékhalál is.
2016. júl. 6. 20:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Hidd el, újratelepítés nélkül semmire sem jutsz. Kékhalál: nagy százalékban a driverek frissitése megoldja. Ez sem valami hiper-szuper laptop, 6 éves, de mert folyamatosan frissitve van, évente újratelepítve, nem lassú.
2016. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. :) Milyen legyen majd az új windows?
2016. júl. 9. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!