Iphone vagy konzol?

Figyelt kérdés

Gyűjteni szeretnék vagy egy iphone 5s-re vagy egy Xbox 360-ra (talán xbox one vagy ps4) de nem tudom hogy melyikre.

Telót szeretnék legfőképpen, de egy konzol is jó lenne :D

Karácsonykor szeretném valamelyiket, a konzol azért is lenne jó mert utána tesómtól lehet megkapnám a telóját.

Nem menősködésből vennék iphonet csak ki szeretném próbálni hogy finom-e az az alma :D



2016. máj. 1. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

igazából 360-at már biztos, hogy nem vennék. meg az 5s-t se most dobták ki.

Egyik oszttársam kapott Iphone6-ot egy androidos teló után. Pár hetes használat után elmondta, hogy igazából ennek nagyrészben a nevét fizeted meg.

2016. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az IPhone 5s az még mindig remek készülék.

Konkrétan te nem veszed észre,hogy az 5S egy oldalt tölt 0,4 másodpercig,a 6S meg csak 0,2 másodpercig.


Igen,ezt mindenki tudja,hogy az Apple termékekben csak a nevet fizeted. A jelenlegi androidos 100 ezer környéki telefonok ugyan olyan stabilak mint az IOS..


Én egyébként kérdező a telefon mellett döntenék.

2016. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: nekem most még 1 másodperces töltés is gyors lenne az én kis lg e400-am mellet :D (rohadt lassú)
2016. máj. 1. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nekem most választanom kéna, Xbox One Kinect. Mivel nemrég lett új telóm. De a te esetedben az iPhone.
2016. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat Xbox 360 at kb. 1 honapja nem gyártanak szoval vagy ps3 vagy Xbox One /ps4
2016. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!