Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Apple nem akar beszállni a...

Az Apple nem akar beszállni a konzoliparba? Szerintem verné a Sonyt/Microsoftot.

Figyelt kérdés

Milyen menő lenne, ha az embernek nem csak Ipadje/Iphoneja, hanem "Iconsol"ja is lenne...

Nem akar beszállni az Apple a versenybe?



2013. márc. 16. 21:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/122 anonim ***** válasza:
80%

Voltak erről pletykák, hogy Apple is készít valamit, de már elég régóta, és azóta semmi, szóval nem valószínű.

Apple meg egyiket se verné, Sony-nak majdnem 20 éves tapasztalata van konzolok terén, Microsoft is már jelent van vagy 10+ éve a konzolok világában, stb.

Eladásokban lehet egész jó lenne, hisz Apple, sok idióta meg akármilyen szart megvesz, ha van rajta almalogo, de másban nem valószínű.

Meg amúgy Apple szinte csak iPhone-ból él, meg még iPad, többi cucca nem annyira kelendő, szóval konzolja sem biztos, hogy olyan jól szerepelne.

2013. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/122 anonim ***** válasza:
60%
Nem hinném hogy van bárkinek is szüksége egy 1 milliós konzolra, amire az olcsóbb helyeken is 25k egy játék. Amíg nem szállnak le almáék az égben járó áraikkal, addig kellenek a f@sznak.
2013. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/122 anonim ***** válasza:
67%

#2


Eladásokat tekintve úgy néz ki elég sok embernek kellenek.

Bár főleg csak a telefonjaik, amiket szerződéssel meglehet venni "olcsón" részletre, egy konzolt meg nem nagyon adnának részletre, szóval annyira azt tényleg nem vinnék.

2013. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/122 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem kéne...fizessek 30x többet mint 1 ps3 ért és játszak kevesebb játékkal (mivel apple különcködne és a saját rendszerén nem futna a normal csak amit ők gyártanának) csak azért mert 1 apple van rajta
2013. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/122 anonim ***** válasza:
68%
Voltak róla pletykák, hogy a Mac Mini kissé átalakított házában lesz valami iPlay vagy hasonló nevű konzol. DE! Több kivitel is felmerült: Az Apple TV-vel egybeépítve, vagy a mostanában emlegetett iMac kinézetű kb. 40"-os Tv készülékbe szerelve. Biztos hogy nem fizikai adathordozón lehetne rá játékokat venni, hanem az Apple által elég agresszíven erőltetett App Store-ból, nem véletlenül hagyták el több új modelljükből is az ODD-t. Amúgy egyetértek az előttem szólókkal: Ilyen árszabással csak a sok amerikai geek és pár nyomi venné meg, mert alma van rajta. És igen, a SONY és a Microsoft mellett egyelőre Almáék labdába sem rúghatnak tapasztalat terén.
2013. márc. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/122 anonim ***** válasza:
67%
Úgy látom járt itt egy apple fan...
2013. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/122 anonim ***** válasza:
67%
ja le lettünk pontozva XD
2013. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/122 anonim ***** válasza:
5%

Ha be is szálna ki is esne hamar.

Nincs sok olyan hülye ember aki a bevált PS-t vagy Xbox-ot

Lecserélné egy almás termékre.

De még a Nintendo is verné az almás konzolt.

Ráadásul sokkal drágább is lenne a holmi az apple-höz híven.

2013. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/122 anonim válasza:
55%
Szerintem csúnya bukta lenne. Így is szerintem az apple csak abból maradt fent, hogy a sok elvakult fan nem látja a fától az erdőt, és mindent fikáz ami nem apple, miközben jobb termékeket lehet venni elérhetőbb áron.
2013. márc. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/122 Multigod97 ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy beaszáll, mert az Apple eleve nem egy olyan cég, amely gémer termékeket gyárt. Viszont szerintem kelendő lenne, mert sok ember eleve kipróbálná, és egyébként is, nagyon kevés olyan dolog volt, amin az Apple bukott volna. És valamilyen előnye biztosan lenne a PS3-mal és az XBOX-al szemben, pl: AirPlay, AppStore stb.
2013. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!