Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen szintetizátort vegyek?

Milyen szintetizátort vegyek?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok az eletemben egyszer zongorasztam es nagyon tetszett. Eredetileg azt akartam venni vagy pianinot, de nagyon dragak. Egyaltalan nem ertek se a markakhoz, se a minosegukhoz. Zeneket akarok jatszani semmi kiséret vagy ilyesmik nelkul. Az elso szam amit szeretnek megtanulni pl: river falows in you. Erre nemtudom mennyire alkalmas ez a hangszer.

2016. máj. 9. 20:49
 1/1 |Orfeusz| ***** válasza:

Nem tudom, hogy az árak most hogy vannak, de én inkább elektromos zongorát ajánlok erre a célra, ha nem túl drágák.


A szintetizátoroknak nincs olyan zongoraszerű billentésük, a billentyűk rövidebb úton és kisebb ellenállással járnak, a leütés intenzitásától is kevésbé függ a hang (rosszabb a dinamika). Felső szegmensben persze vannak jó billentésű hangszerek.


Ha neked nem kell a kíséret, vagyis kizárólag zongoraként használnád, akkor egy elektromos zongora jobb választás.


Ezek a hangszerek nem avulnak el hamar, és ha vigyáznak rájuk, nem is kopnak. Ha nincs nagy kereted, viszont hajlandó vagy utánajárni, érdemes lehet a használtak között is szétnézni.

2016. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!