Van egy ocz vertex 2 ssd a sony vaio laptopomban. Csak az van benne, nincsen hdd. Most vettem nem reg. De szeretnem ujratelepiteni a windows, azonban nem latja a windows 7 telepitoje az ssd-t. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 03:55
 1/6 WIM válasza:
Üdv. Nem tejesen világos a kérdés mert ha újra szeretnéd telepíteni akkor valami oprendszer fut a gépeden. Az az ssd ről fut? Vagy nincs is OP rendszer ? Az én tippem az lenne, hogy formázd az ssdt mielőtt neki kezdesz a telepítésnek feltéve, hogy új és semmilyen filerendszerrel nem rendelkezik.
2016. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:

Szerintem valami beállítás ott figyel erre a BIOS-ban.

Amihez esetleg nem férsz hozzá, épp, hogy csak úgy ne telepítgesse senki újra.

Legalábbis a HP-nél gyakori az ilyesmi, Sonyból is kinézem.

2016. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendes boltban vettem a gepet hasznaltam. Csak egy szuz windows 7es volt rajta. Feltettem a drivereket meg beallitottam a wifit. Ujrainditottam, majd bongesztem kb egy orat. Megint ujrainditottam majd kiirta, hogy operating system not found. Ezutan elkezdtem feltelepiteni a windows 7-et. De nem talalja az ssd. Lehet hogy tonkrement? Mekkora ennek az eselye, hogy pont nalam 1 ora alatt annyi neki?!
2016. máj. 19. 09:28
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

Hát, a fene tudja, mennyit futott előző tulajnál.

Nagy kár hogy nincs vinyó, lehetne oda telepíteni és akkor onnan tesztelni az SSD-t.

2016. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem regi a gep. Nem hiszem hogy ennyivel tonkre lehetne vagni.
2016. máj. 19. 13:22
 6/6 Wadmalac ***** válasza:
Hát, tényleg nem valószínű, de a gép viselkedése arra utal. Vagy az SSD csatlakozójával van kehe. Esetleg rosszkor kapott áramszünetet.
2016. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!