Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért recseg kis hangerőn a...

Miért recseg kis hangerőn a hangszóróm?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy hangszórószettet (Philips SPA5300 2.1)

Az egyik kishangszóró halk hangerőn nagyon csúnyán, torzan, recsegve szól, viszont ahogy növelem a hangerőt egyre szebben és tisztán szól, mégsem az igazi.. Nem azért vettem, hogy ordíttassam, ezért halk hangerőn is szeretném, hogy normálisan szóljon.

Kis infó: RCA kimenet jön ki a mélynyomójából, külön van a 2 hangszóró. A csatlakozással nincs baj, ugyanis kipróbáltam a működő kishangszórót mind a kettő kimenetben és hibátlanul szól. Garancia nem jöhet szóba, mivel a postaköltség oda-vissza lenne 3000ft, annyit nekem nem ér meg, hogy visszaküldik és vagy jó, vagy nem...

Mi lehet a probléma, illetve mi ilyenkor a teendő?

Ha valamit nem írtam le, kérdezzetek.

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2016. máj. 18. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem a neten a cuccot. Egész jó kis dolog ez. Én felhívnám a boltot, és megbeszélném velük. Jótállás van rá. Ilyenkor a szállítás költségét a bolt állja. Lehet, hogy én is rendelek egyet.
2016. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gyönyörűen szól, komolyan.. Sok negatív tapasztalatot találtam róla, kezdtem is félni, hogy milyen lesz..

A mélynyomó brutálisan tolja a basszust, egyedül megrezegteti nálam az ablakokat xd

A jótállás úgy tudom nem terjed ki a postaköltségre :/

2016. máj. 18. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:

"Garancia nem jöhet szóba, mivel a postaköltség oda-vissza lenne 3000ft, annyit nekem nem ér meg, hogy visszaküldik és vagy jó, vagy nem... "


Elállásról hallottál?

2016. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esélytelen az itthoni megjavítása?
2016. máj. 19. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:

"Az egyik kishangszóró halk hangerőn nagyon csúnyán, torzan, recsegve szól,"

Cseréld össze a hangszórókat hogy a hangszóró a hibás vagy az erősítő.

"Esélytelen az itthoni megjavítása?"

Ha kiszűröd hogy melyiknek van gondja, akkor sem mész sokra vele.

2016. máj. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!