Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Genius SW-G 3000 kapcsolatban...

Jocus98 kérdése:

Genius SW-G 3000 kapcsolatban milyen tapasztalatotok van? Eddig egy Genius SW-G 1250 volt mennyivel jobb ettől?

Figyelt kérdés

#hangfal #Genius #SW-G 1250
2016. máj. 21. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát mákod van, nekem mind a kettőhöz volt szerencsém, egyedül a 2000-et nem tudtam meghallgatni.


Az 1250-et havernál tudtam meghallgatni, nagyon jól szól, amennyiért veszed annyit is ad.

Viszont meg vannak a határai, max basszuson hamar kezd torzítani, kevésbé lesz tiszta a hangzása magas hangerőn, de ettől eltekintve egy tényleg jó hangfal szett.


A 3000-et pedig éppen nyúzom ebben a pillanatban is.

Na most tudni illik, hogy mivel az 1250 egy 5'-os mélynyomóval rendelkezik, így a dobozt is kisebbre tervezték, ellenben a 3000 egy 6,5'-os mélynyomót kapott amihez nagyobb ház kellett neki és mellette hosszabbra is építették.

Továbbá max basszuson tovább bírod tekerni mielőtt elkezdene torzítani, viszont a kicsivel nagyobb reflex lyuk miatt lehet hallani ahogy a levegőt tolja kifele, de ezt lehet orvosolni ha jó helyet találsz neki. (nekem pl az asztalba van berakva a kicsike mert akkor a legjobb a hangzása, és ezzel a pozícióval sikerül úgy meghajtani, hogy torzítás előtt tüdőremegtető legyen belőle)

A középhangsugárzókkal úgy vagyok, hogy szívesen félretenném őket egyenlőre és visszatenném a parafa dobozos 2.1 hangszóróit, de azok nem arra lettek tervezve amit ennek az erősítője kiad, ezzel azt akarom mondani, hogy hallani rajtuk, hogy műanyag dobozban vannak.


De nekem ez nem baj, ha lejár a garija akkor majd szétpattintom a dobozt és kap egy szép fa házat.



Viszont azt mondom, hogy nem éreznél sok különbséget, szóval amíg működik hagyd az 1250-et, had érje meg a nyugdíjas kort, majd akkor veszel újat, és jobbat még a 3000-nél is.

(3500 még meg se forduljon a fejedben mert az rossz)

2016. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!