Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek érdemes elvinnem...

Szerintetek érdemes elvinnem a videokazettámat a szervizbe? Meg tudják-e javítani?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: van egy videokazettám, amire annak idején, még 2000-ben két filmet is felvettünk. Nagyon sokszor megnéztem ezt a felvételt, amikor kicsi voltam, és sajnos a szalag meggyűrődött. Ez azt vonja maga után, hogy a 2. film elejéig vissza tudom tekerni a kazettát, visszább azonban nem, nem tudom előretekerni az 1. film elejéhez. Több fórumon írták, hogy a sérült szalagrészt el kell távolítani, a hátralevőket pedig összetapasztani valami speciális ragasztóval, én viszont nem merek nekifogni így, házilag. :/ (A felvétel állítólag az eljárás után ugyanúgy lejátszható, mintha mi sem történt volna.)

2016. máj. 22. 10:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként van kb. 40 darab VHS-em, és semmi bajuk. :) Ezzel az eggyel adódott probléma.
2016. máj. 22. 10:46
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem akarok sértőnek tűnni , de miért bajlódsz egy vhs kazettával? Ez csak egy fizikai adathordozó ami manapság nem is valami jó minőségben tárolta a filmeket. Egyébként biztos vannak olyan cégek amelyek vagy helyre tudják állítani vagy le menteni a tartalmát digitális formában , valószínűleg igen csak drága pénzért . Még ha valami ritka dolog lenne rajta ami az életed egy szakaszából történt meg akkor meg is érteném h ezzel foglalkozol de azt írtad filmek vannak rajta manapság pedig egy filmet ingyen is be tudsz szerezni internetről de ha nem vagy az a letöltös fajta és nem akarsz illegálisan nézni v letölteni valamit potom pénzért be tudod szerezni egy boltból DVD-n
2016. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de az egyik film olyan, amit nem találtam meg a netes letöltőoldalon. Mindenesetre úgy hallottam, hogy a sérült szalagrész eltávolítása után - nem tudom, hogyan történik - ismét lejátszható a felvétel. :) A közelben akad is jónéhány olyan szerviz, ami tv-k, videokészülékek javításával foglalkozik.
2016. jún. 11. 19:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a film DVD-n sem jelent meg..
2016. jún. 12. 07:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Amugy mi a film címe privátba le írhatnád :)
2016. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!