Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptopot/notebookot szeretnék...

Laptopot/notebookot szeretnék vásárolni. Mit ajánlanátok? Mit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nincs különösebb elképzelésem, nem is kell semmi különleges dologra. Néha szoktam játszani rajta (sims stb.) de nem kell gamer gépnek lennie. Apple gépekről tapasztalat? Megérik az árukat? Jobban megéri mint egy windows?

2016. máj. 5. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nincsen konkrét elképzelésed, ne pályázd meg az Apple-t. Azért valamilyen anyagi irányszámot bemondhatnál.
2016. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
200.000 körüli maximum, tudom hogy az apple drágább, de ha tudom hogy megéri akkor rászánok többet
2016. máj. 5. 20:20
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
iPhone SE, 198000 a 64GB-os, a tokeletes telefon.
2016. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Ja bocsiii, azt hittem telo kell, elneztem.
2016. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha mac is szóba kerül... Sima Macbook-ot ne vegyél mert passzív hűtés miatt abszolút nem való semmilyen játékra sem.

Tavalyi, Macbook Air 13" most akciósan 300k pl. icenterben. Ez már kisebb játékokra alkalmas lehet. E mellett film, irodai programok, képszerkesztés, netezgetés stb... Ezekre teljesen alkalmas kompakt kis gép.

Macbook Pro pedig már leginkább grafikai munkákra lehet alkalmas. Illetve mivel erősebb jobban futnak rajta a játékok.


Alapvetően, hogy megéri-e azt mindenkinek magának kell eldöntenie. Külsőre kapsz egy gyönyörű design-t. MB Air azt hiszem nincs 1,5 kg. Ha van pl iPhone-od, vagy más Apple terméked úgy éri meg a leginkább. Eszméletlen szinkronban mozognak egymással az Apple eszközök.

És fontos, hogy ne egy 120k Acer laptoppal hasonlítsd össze, hanem egy Dell Ultrabook-al. Így egyből nem olyan drága.


u.i.

Ha újonnan veszed nem cég nevére, akkor még olcsóbban is hozzá lehet jutni teljesen biztonságos forrásból.

2016. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! :)

iphoneja van majdnem az egész családnak, mindenki nagyon meg van vele elégedve, de apple gépekkel nincsen tapasztalatunk

2016. máj. 8. 18:52
 7/11 anonim válasza:
Én novemberben vettem egy cto MacBook Airt és azt kell, hogy mondjam szerintem nagyon megérte. Márcsak azért is mert azóta csak a frissítésekkor kell, hogy újra induljon és egyszer sem fagyott még le. És utoljára még annyit, hogy napi szinten használom rajta a fcpx-t egy külső fhd monitorral és csodálatosan működik minden.
2016. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kicsi eszunk legyen már 300k gamer laptopot vehetsz amit használhatsz filmnézésre is 😁 applet soha siralmas ár érték arány ugyan az van benne.mint egy más laptopba vagy 4x drágább
2016. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem mindenki akar gamer gépet venni, hagyjuk már ezt légyszi
2016. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Apple gépek pénzkidobás még telefon ami azt mondom hogy azok jók de minek vegyünk 300k applet mikor 100k gép ugyan azt tudja ? Apple is az intel procikat használja és nvidia stb stb alkatrészeket 200k meg nem ér a macos kicsi eszunk legyen már ....
2016. nov. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!