A lent felsorolt géphez hasonlót szeretnék össze rakni kicsit olcsóbban. Van ötlet?

Figyelt kérdés

Ház::deepcool-kendomen-rd

ASRock 970 Pro3 R2.0 Alaplap

AMD X8 FX-8300 3.3GHz AM3+ Processzor

Kingston 8GB DDR3 1866MHz

VGA:GIGABYTE GeForce NGTX 960 4gb

Cooler Master Elite Power 600W



#gép #tétel #olcsóbbá
2016. máj. 23. 21:22
 1/2 anonim válasza:
Nézz körül hardveraprón használt termékek terén. Lehet hogy elsőre nem hangzik jól, de vannak a gépnek olyan részei, amelyeket bátran vehetsz használtan. Az eladókról is láthatsz az oldalon véleményezést,értékelést, hogy mennyire megbízhatóak. Sokat spórolhatsz így. Amit nyugodtan vehetsz használtan: processzor, videokártya, ram, illetve ház, de utóbbit nehezebb pont ilyet találni. Tápot, alaplapot és hdd-t nem igazán ajánlom használtan. Ha mindenképp új termékekből akarod, akkor nézz rá a pcx oldalára, náluk jó árak vannak, és megbízhatóak is :) Remélem tudtam segíteni
2016. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Illetve amit kihagytam..tápból én inkább egy 550w-s FSP-t vennék (pl. Raider), azok nagyon megbízható tápok, megérik az árukat.
2016. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!