Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás 22 évesen...

Fogszabályozás 22 évesen Pesten, lehetőleg húzás nélkül és minél olcsóbban? Valakinek ötlet, tapasztalat, kit keressek?

Figyelt kérdés
Alulra és fölülre is szeretnék szabályozást, de egy egészséges fogamat sem szeretném kihúzatni ezért! Azt hallottam, dokija is válogatja, húz-e vagy nem, van aki csak akkor, ha már nagggyon muszáj. A honlapokon nézelődtem, de az árak elég ködösek, sokszor nem is írnak, vagy adnak egy fix árat állcsontonként - eleve, mi az? A jobb/bal oldal vagy az alul/felül? Vagy foganként? Valakinek hasonló tapasztalata vagy infója van?

#fogszabályozás #foghúzás nélkül #olcsó fogszabályozás #fogszabályozás 22 évesen
2012. nov. 8. 21:49
 1/6 Diarmand ***** válasza:
0%

Ha a fogsor nem állítható helyre egy-két fog kivétele nélkül, akkor húzni KELL. Ezen hisztizhetsz majd, max elküldenek.


Állcsontonként - X ezer csak alulra vagy csak felülre. Ha mindkét helyre kell, akkor szorozd fel az árat kettővel.


Nem tudom hogy 18 év fölött támogatja e a tb vagy nem, de a legolcsóbb megoldás a hagyományos kívül fém fogszabi jelenti. Ez olyan 140ezer/állcsont.

2012. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérem a lehetőleg bírálat mentes, kérdésre egyenesen vonatkozó válaszok közlését. Köszönöm!
2012. nov. 9. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Az mindegy hova szeretnél. Oda tesz a doki ahova kell. Ha nincs elég heky az arcodban, akkor pedig húzni fognak. A fogszabi ára pedig típustól függ, tessék utanogoogle-zni.

Állcsont fogalma butítva: alsó állcsont csak az alsó fogaid, felső állcsont csak a felső fogaid

2012. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában mindkét fogsort kell szabályozni,így olyan 2-300e-re készülj.Ha nincs elég hely,akkor a négyeseket szokták húzni,ha nincs elég hely.Én is túlestem rajta,először xar volt,de pár hónap múlva eltűnt a rés.
2012. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igazából lehet, hogy nem is kell fogathúzni...

Nagyon sok foghúzás nélküli kezelésről lehet olvasni és arról is, hogy milyen következményei lehetnek.

Van egy rendelő, ahol csinálnak foghúzás nélküli kezelést.


[link]

2012. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi a hasznos válaszokat! Nyomtam rá a "lájkokat"! :-)
2012. nov. 13. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!