Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem szól a mélyláda házimoziba...

Nem szól a mélyláda házimoziba miért?

Figyelt kérdés
Lenne egy Orion típusú elég régi 5.1-es házimozim. Minden rendben van vele, a mélyládát kivéve. A mélyláda nem jack csatlakozóval csatlakozik az erősítőbe hanem az erősítőbe van benne a mélyláda. Teszteltem a beállításaimat egy ugyanilyen 5.1-es rendszerrel. Azzal minden rendben volt. úgyhogy én biztos vagyok benne hogy az elektronikával van gond. A mélyhangszóró külön szól (szétvágtam a kábelét teszteltem, majd újra összeforrasztottam) Bármi ötlet hogy mi romolhatott el az elektronikába az erősítőbe amitől nem szól a mély?

2016. máj. 26. 16:44
 1/2 A kérdező kommentje:
2016. máj. 26. 16:45
 2/2 anonim válasza:

Ha még aktuális, akkor íme az én példám:

Nekem is pontosan ugyan ez a típus van meg, csak az eredeti centersugárzóval.

Egyszer kiment nálam is a mélynyomó, nem sokat töprengtem, elvittem egy szerelőhöz, ő kicserélt benne valamilyen ellenállást és kész.

Azóta újra minden remekül működik benne.

Ha jól emlékszem,kb. 4000Ft körül volt a javítása.

Ennyi.

2016. júl. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!