Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sos Vásároltam egy thomson...

Sos Vásároltam egy thomson thc300-as iptv-t de se rtl se tv2 nincsen van t-home előfizetésünk megtalálja de azt írja kódolt adás mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem volt jó az a box, amit a Telefos ad az IPTV-hez?
2016. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert nagymamámnak lett vásárolva és nem akarjuk hogy havi +1000ft-os számlát fizessen
2016. máj. 28. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! A magyarországi Telekom ip-tv szolgáltatasát csak a szolgáltató által biztosított set top box készülékkel tudod igénybe venni.
2016. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kerek a történet. Nagymamának van előfizetése, akkor kap hozzá boxot. Ha nincs előfizetése, akkor felesleges boxot venni neki, mert központból aktiválják, nem úgy van, hogy csak rádugod, és megy. Valamit én itt nem értek.
2016. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig működött a kábel tv egyszercsak az adások fele megszűnt boltba azt mondták ip-tv megoldja hát nem oldotta meg.
2016. máj. 28. 16:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg ami bejön , comedy, natgeo,doQ,sport2,minimax,cool,amc,discovery,spektrum,tvpaprika,echotv,disney ,axn
2016. máj. 28. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát barátom, hogy is fogalmazzak, hogy ne legyek letaglózó? Téged átvertek. Ráadásul némileg úgy tűnik, benned is van kis zavar a különböző televíziós szolgáltatásokat tekintve.
2016. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:
A Thomson THC300 nem IPTV set top box, hanem DVB-C vevő és média lejátszó!
2016. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!