Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Philips 22DC745/60 rádió kód...

Merliko kérdése:

Philips 22DC745/60 rádió kód (Rover75) megfejtés? Vagy Szabolcs Megyéből valakinek eeprom olvasója van?

Figyelt kérdés
Van egy Philips 22DC745/60 típusú rádióm. Nincs meg hozzá a kódom. Valahogyan visszafejthető ez ? Vagy eeprom olvasóval rendelkező ki tudná nekem olvasni ? :) Köszi
2016. jún. 3. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

"Vagy eeprom olvasóval rendelkező ki tudná nekem olvasni ?"

Ne álmodj ha ébren vagy.

2016. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondod nincsenek már segítőkész emberek?
2016. jún. 3. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:

De, vannak.

Átkísérnek a zebrán meg viszik a szatyrod.

Amit te kész az már más kategória.

Pl. egy sebész nem fog megműteni csak azért mert segítőkész.

A kód meg nincs benne.

2016. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér. Más emberek vagyunk sajnos nagyon sokan. De nemrég pl. találkoztam szerencsére olyan emberrel , mint én. Full ismeretlenként elvittem hozzá az autóm , 2 napig szerelte és nem akart elkérni egy forintot se az alkatrész árán kívül ( amit szintén bőven áron alul adott) . Nyilván addig erőszakoskodtam míg elvette , de a lényeg az , hogy vannak még emberek akik nem pofátlanok , ha számukra rutin feladatot "kell" a hobbijukként megoldani pár perc munkával.
2016. jún. 3. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Értelek, de mint mondtam a kód az nincs a készülékben.

Még hobbiból sem.

2016. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!