Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autóhifi erösítö, vajon hol...

Mucika075 kérdése:

Autóhifi erösítö, vajon hol keressem a problémát?

Figyelt kérdés
Macaudio cyclone 6000-röl van szó ami a következö jelenséget produkálja: Megkapja a pozitiv kábelt, testkábelt, majd a remote-t is piros led bekapcsol, majd zöldre váltás helyett elalszik, van mikor picit zöldre vált olyankor recsegve szól rögtön halkulva és el is alszik a led. Eddig nem is lenne gondom, de lakásban 200w-os pc tápról piros led zöldre vált, és müködik rendesen, erösen tisztán szól. Autóban 12.7 mérve a kábelvégeken. nem tudom hol keressem a bajt eddig müködött egyszer véletlen magas hangerön inditottam be, azóta néha egy másodperce kikapcsolt de rögtön kapcsolt is be vissza (kb1óra alatt 2x) utolsó mozzanata bekapcsolás után a recsegö halkuló hang. Segitsetek legyetek szivesek szerettem szép hangja volt

2016. jún. 3. 15:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva. Erösitönek semmi baja, hiába mértem az autóban 12,7voltot, amperszegény volt a drága mivel az akkumulátor, és tápkábel biztosítékháza közötti 20cm-es kábel korrodált volt.
2016. jún. 4. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!