Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Részletfizetés alatt el tudom...

Részletfizetés alatt el tudom adni az xbox one-t?

Figyelt kérdés
Vettem januárba egy xbox onet a t-mobilnál részletfizetésre. Magyarul előfizetéssel. De nem kell. Vissza adni nem tudom, de most el tudnám cserélni egy iphon 5s-re és egy flasselt xbox 360-asra. Na már most ha én elcserélem, de fizetem rendesen akkor az szabályos vagy sem. Mert nem szeretnék semmilyen jogi dologba belekeveredni. De magát a onet nem használom, csak a dobozába van és annyi!Könnyen jött!Elcserélhetem vagy sem. Köszi a válaszokat! 30/F

2016. jún. 4. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Senkit sem érdekel, hogy mit csinálsz vele, amíg fizeted a részleteket. Nem fognak odamenni ellenőrizni, hogy "oké a pénzt befizetted, de a konzol ott van-e még a tévé alatt, koma?"
2016. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Boda Gergő ***** válasza:
100%

Törvényesen míg részletfizetsz érte nem adhatod el, addig az az eledó tulajdona, a te esetedben a Telekomé. Majd ha kifizetted az utolsó részletet is kerül a te tulajdonodba,és akkor azt teszel vele amit akarsz.


DE! az elsőnek is igaza van a kutya nem fogja ellenőrizni a konzolt míg te rendesen törleszted.

2016. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
persze fizetem. Úgy fogom fel mintha ezt a két dolgot törleszteném.
2016. jún. 4. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!