Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyiket vegyem?...

Szerintetek melyiket vegyem? 3DS XL vagy New 3DS XL? Megéri az újabb verzió a több pénzt?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 11:55
 1/4 Krisipoke ***** válasza:

Ez a saját döntésed. Nem annyira létfontosságú szerintem new-t venni, de sok szempontból jó, ha van.


Ami jobb a New-ban:


-Erősebb processzor, ami miatt sok játék, és az internetes letöltések is gyorsabbak. Továbbá emiatt pár játékba tudtak plusz funkciókat, extra kidolgozottságot tenni, amik a régi modellen nem elérhetőek. Pár játékban emiatt be se lehet kapcsolni a 3D-t a régi gépen. Illetve van pár cím (Xenoblade Chronicles 3D, Binding of Isaac, SNES Virtual Console címek), amik csak a New gépen futnak.


-Egy extra "C-Stick" nevű, analóg-kar szerű pöcök, és két extra hátsó gomb, amit bizonyos játékok ki tudnak használni.


-A 3D hatás követi az arcod, így nem csak meghatározott távolságból és irányból látod a hatást.

2016. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem a régebbit veszem (amelyik nem New), mert majdnem feleannyi konzolvilag.hu-n, és kapok hozzá egy Legend of Zelda játékot ami amúgy még hatezer forint lenne (amúgy is megvenném/rákalózkodnám ha sikerül).


Meg aztán úgyis olyan játékokat játszanák amihez nem nagyon kell a másik stick/+gombok. (platformerek, mario, legend of zelda, satöbbi)

A 3D pedig úgy is valszeg mindig ki lesz kapcsolva, a legelső 3DS-en se jött be annyira amikor próbáltam.


Köszönöm szépen a választ! :D

2016. jún. 5. 19:00
 3/4 Krisipoke ***** válasza:

Nincs mit!

Gondolom a Link Between Worlds ját hozzá. Ha engem kérdezel, fantasztikus játék, jó szórakozást hozzá! :)

2016. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D
2016. jún. 5. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!