Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kössem össze az aktív...

Hogyan kössem össze az aktív hangváltót az eq val?

Figyelt kérdés
Van egy behringer ultragraph fbq pro fbq3102 equalizerem és egy behringer cx 2310 super-x pro crossoverem és az lenne a kérdÉs hogyan kösseM be a rendszerembe, először az eq vagy a crossover? Mert mind kettőn van külön sub kimenet is de a gond csak az hogy kimenet és a magas, közép utakat be tudom kötni meg eleve a rendszert is hozzá a 3 végfokkal a külön utakhoz, de az eq és a crossovert hogyan kössem be úgy hogy össze legyenek kötve és a végfokra külön a mély út menjen csak ha egyszer csak kimenet áll rendelkezésre és az is mono nem sztereo? tudna valaki segíteni? másoknál is láttam már össze kötve de hogyan?

2016. jún. 7. 15:33
 1/1 A kérdező kommentje:
Csak a mély úttal lenne a gond a többit tudom hogyan kössem meg értem is
2016. jún. 7. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!