Mennyi pénzt fektessek be MINIMUM egy gamer pc-be? 120000-ft elég?

Figyelt kérdés

elfusson rajta pl:gta5,battlefild széria,CoD széria meg ilynek...

linket is küldhettek,configot is írhattok ha tudtok!

a válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2016. jún. 24. 21:41
 1/3 anonim válasza:

Szerintem sovány, legalábbis a GTA5-ből kiindulva. Netezésre oké lenne, de játékra nem igazán.


Konkrét konfigot nem tudok, de durván egy éve vettem normális számítógépet és meg sem álltam 270 ezerig. Ebben még a perifériák nem voltak benne (mondjuk én Radeon r9 390-t raktam bele, ami akkor önmagában került ennyibe).


Egyébként úgy néztem, hogy egy jobb gép 180-200 alatt nem áll meg.

2016. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ebbe talán beleférne egy i3-6100 és gtx 750 ti vagy használtan r9 270x, de akkor nincsenek perifériák, várd meg az nvidia pascalt, hátha kihoznak valami vga-t, ami elfogadható teljesítménnyel rendelkezik, vagy lejjebb mennnek az árak.
2016. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
120-ért gamer gép? Jó vicc. 200 alatt nagyon bele se fognék, elvégre nyilván 3-4 év múlva is játszani akarsz rajta, nem cska most.
2016. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!