Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magas frekvenitól elromlott a...

Magas frekvenitól elromlott a tv hangszórója, garanciálisan javítják?

Figyelt kérdés
A LED TV-n rákerestem a Youtube-on egy frekvenciatesztre, hogy mennyi az ember hallástartománya. Felhúztam csontra a tv hangerejét és lejátszottam végig a videót, ami majdnem 20000 Hz-ig ment. Ezután már a TV hangszórója recsegő, kattogó hangot adott ki, ha leveszem a hangerőt, már jobb a helyzet, nem nagyon recseg, de már gyengébb a hangereje, mint volt. Pl. 20-ason olyan, mitha 10-esen hallgatnám. Kb. 40-ig tudom felvenni, onnan már folyamatos a recsegés, kattogás. Van még rajta garancia, szerintetek ezt megjavítják, ha nem tudják, hogy az én hibámból romlott el? De ha úgy vesszük, nem is én hibáztam, mert én rendeltetésszerűen használtam, mert semmi sem tiltja a kézikönyvben, hogy ne nézzek ilyen videókat és ne húzzam maxra a hangerőt.

2016. jún. 25. 15:48
 1/1 Szirty ***** válasza:

Nem a magas frekvencia okozta a problémát, hanem a nagy hangerő valószínűleg.


Szerintem ezt garanciában javítják.

2016. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!