Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elkezdtem egy Windows Repairt...

Elkezdtem egy Windows Repairt és 36%-nál nem megy tovább, hogy lehet visszavonni a Repairt és használni a Windowst? (visszatérni a régi kerékvágásba)

Figyelt kérdés
0xc000007b hibát kaptam néhány játék elindításakor, próbáltam dll fájlokat rakni a windows mappába, vagy directx-et újrarakni de nem segített. Aztán a Command Prompt-ba beírtam valamit amit neten találtam. Állítólag ez megjavítja a Windowsot. Aztán amikor restartoltam a gépet, ment a repair, de 36%-nál megállt, és 1 óra után se ment tovább. Aztán megint újraindítottam a gépet és a Windows 8.1 mutatott hibaelhárítási funkciókat (pl: Refresh your PC, Reset your PC, Shut down,...). Arra jutottam hogy ezekkel csak veszíteni tudok, NEM AKAROM letörölni az összes adataimat, se a programjaimat. Mindent vissza akarok rakni ahogy volt a repair előtt, de ilyen funkció nincs. Szerintem a Command Prompt-al meg lehet csinálni, csak nem tudom hogy (ez is egy funkció, a többi közül. Evvel nem biztos hogy lehet, de a BIOSszal biztosan, de azt se tudom használni. Valaki bírna nekem segíteni privátban? Esetleg leírni a megoldást lépésről lépésre? Kössz előre a válaszokat

#BIOS #Windows 8.1 #Windows Repair
2016. júl. 1. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Indításnál csökkentett mód, majd rendszervisszaállítás. Már ha ez lehetséges a 8.1 nél.

Win 7 nél asszem az F8 at kellet nyomkodni bootolásnál.

2016. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!