Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Helo. PlayStation 1 Spyro 3?...

Helo. PlayStation 1 Spyro 3? Többi lent

Figyelt kérdés
Szoval, játszottam ma a ps1en a Spyro 3mal, és (aki már játszott vele az tudja miről beszélek) van benne az a tündér, Zoe azt hiszem. Aki mindig értesít a játék szabályairól. Na szépen játszottam, és mentem új pályára ugye Ő ott volt, mert megjelenik ha mondani szeretne valamit, na most. Mondott is. Eléggé meglepődtem, mert azt mondta, hogy " Bocsi, Spyro ezt a játékot valószínűleg meg hackeltek, a játék verzió nem legális". Na de, ez a játék nekünk már 8-10 éve megvan ha nem több. És lelett töltve a netről, de még sosem írta ezt ki! Aztán nem foglalkoztam vele, játszottam tovább, egyszer csak a ps (vagy a jatek) pittyegett 2t, es megállt a játék, nem tudtam irányítani, de a karakterek furcsán mozogtak. Tudom ez így elég hihetetlen, de nem tudjátok mi ez? Még sosem volt ilyen.:( Es megijedtem

2016. júl. 4. 14:43
 1/3 anonim válasza:

Régen ezt a játékot meghackelték, hogy a "kalózok" ne tudják kivinni a játékot, ezáltal nőjjön az eladások száma. Azóta ez már meg lett oldva.

(Egyébként én is így jártam. Mikor elértem a final boss-hoz, megszólalt az első világ zenéje, és törölte az adatot. A játék elején találtam magam! Így a hackelt verziót nem lehet kijátszani.

2016. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De regen kitudtuk.. ezert furcsalltam.
2016. aug. 28. 13:05
 3/3 anonim válasza:
Nekem van olyan ISO-m, ami nem hackelt, emulátoron jól futott nekem. Ha adsz e-mail címet, akkor lehet, hogy el tudom küldeni. Mikor elindítottad a játékot, akkor megjelent a Paradox logója? ( Az a csapat hackelte meg.)
2016. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!