Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol vásárolhatok új vagy...

Mazsola50 kérdése:

Hol vásárolhatok új vagy használt kijelzőt egy lg full hd smart 3d 42lf652v tv hez?

Figyelt kérdés
Sokat keresgéltem de nem nagyon talaltam, gondoltam van okosabb aki esetleg tudna segíteni. külfőldi oldalakrol is. köszönöm előre is

#hibás #kijelző #Hibás led kijelző
2016. júl. 12. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
LG szerviz... de szerintem nem akkor már uj tv
2016. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki fogja kicserélni??
2016. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az LG-t felhívtam és azt mondta ki cserélik ha szeretném 195 ezer plusz szállítás és szerelés.én 7 hónapja vettem 150 ért :D nem is értettem. Ezért elkeztem utána keresgélni hátha szerencsével járok.A 2. Valaszolónak ; természetesen szólnék egy hozzáértőnek, vagy egy szakmabelinek. Csak találnék használtan vagy nem tudom.
2016. júl. 15. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!